PulsON alarm logo
PulsON alarm logo

Trzymamy rękę na pulsie.

Nasze produkty zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Projektowane i tworzone przez nas urządzenia to niezawodność, komfort i najwyższa jakość połączona z prostym zarządzaniem.
PulsonAarm 4G
Dowiedz się dlaczego warto wybrać nasz system alarmowy
Najwyższe standardy

Nasze urządzenia są zgodne z normami EN50131. Każdy z nich przeszedł szereg testów sprawdzających jego jakość i niezawodność.

Elastyczność systemu

System alarmowy PulsON oferuje szerokie możliwości konfiguracji. Będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom.

Łatwość zarządzania

Systemem możesz sterować niezwykle łatwo za pomocą klawiatury i aplikacji mobilnej. Interfejsy i menu są niezwykle intuicyjne i dostosowane do zachowań użytkownika.

Produkt polski

System został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Wszystkie urządzenia zostały wykonane z najwyższą starannością, aby mogły służyć długo i bezawaryjnie. Stabilna polska chmura z zaawansowanym szyfrowaniem i serwerami zlokalizowanymi w Polsce zapewni Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Profesjonalny serwis

Zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta. Nasz dział wsparcia zawsze udzieli porady i pomocy w rozwiązaniu każdego problemu, chętnie odpowie na wszelkie pytania, a obsługa niezwłocznie upora się z wszelkimi niedogodnościami.

Nowości i informacje
Zobacz wszystkie nowości
Chcesz dowiedzieć się więcej o nas lub naszych produktach?
Zadzwoń pod ten numer
+48 882 481 935
a my chętnie Ci wszystko opowiemy


    home