PulsON alarm logo
PulsON alarm logo

Poznaj nas bliżej

POZNAJ NAS BLIŻEJ

PulsON to polska marka, która powstała w odpowiedzi na realne potrzeby rynku.
W ostatnich latach branża SSWiN stale się rozwija, a oczekiwania klientów i użytkowników względem jakości, profesjonalizmu i poziomu zabezpieczeń rosną. Dlatego też w naszych szeregach narodził się pomysł o stworzeniu produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających specjalistów, a jednocześnie będą odpowiednie dla klienta końcowego, dla którego najważniejszy jest wysoki poziom bezpieczeństwa przy jednocześnie prostej obsłudze systemu.
Profesjonalny system alarmowy opary na urządzeniach marki Pulson powstał z myślą o ochronie małych i średnich obiektów, takich jak domy, mieszkania lub firmy. Głównym jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom nieruchomości i innym osobom uprawnionym do przebywania w budynku.

Wygodne sterowanie systemem, łatwa instalacja oraz konfiguracja systemu sprawiają, że PulsON jest jednym z najlepszych rozwiązań do ochrony niewielkich domów czy biur. W ostatnich latach systemy bezpieczeństwa przeszły długą drogę. Aktualnie system alarmowy to coś więcej niż alarm, który uruchamia się po otwarciu drzwi wejściowych. To zaawansowana sieć czujników, detektorów, a często także kamer, które śledzą wszystko, co dzieje się w Twoim domu lub firmie.
pulson alarm produkty
PulsON to rozwiązania przyjazne dla użytkowników, instalatorów oraz środowiska.
Wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy? Zapewniamy że zrobimy wszystko by rozwiązać każdy Twój problem. Zadzwoń do nas: +48 791 313 715.

Serwis

Nasz zlokalizowany w Polsce serwis dołoży wszelkich starań by jak najszybciej naprawić Twoje urządzenia.

Aplikacja dla użytkownika

Darmowa aplikacja mobilna (iOS oraz Android) dla użytkowników pozwala na prostą obsługę systemu alarmowego będąc nawet tysiące kilometrów od chronionego obiektu.

Aplikacja PC dla instalatora

Darmowa aplikacja na PC dla instalatorów umożliwia instalację, konfigurację i diagnostykę systemu.

Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce

Większość naszych urządzeń, tj. centrala, moduł rozszerzeń oraz klawiatury zostały w pełni zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce.

Szkolenia

Oferujemy organizację szkoleń, na których uczestnicy zdobędą specjalistyczną wiedzę i będą mieli szansę poznać najnowsze rozwiązania stosowane w systemach alarmowych.

Grade 2

Nasze urządzenia spełniają drugi stopień zabezpieczeń zgodny w wymaganiami normy EN50131-1.

Infrastruktura

Stabilna polska chmura z zaawansowanym szyfrowaniem oraz serwery zlokalizowane w Polsce, zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas lub o naszych produktach?
Zadzwoń pod numer
+48 882 481 935
a wszystko chętnie Ci opowiemy


    home